Webinar "1.08, godz. 11:00 - Anonimizacja danych jako odpowiedź na prawo do bycia zapomnianym."

Alon Rosenthal

Webinarium poprowadzi Alon Rosenthal, prezes i założyciel firmy SecuPi. Alon posiada ponad 15-letnie doświadczenie w budowaniu platformy do bezpiecznej pracy z danymi w środowiskach biznesowych. Technologia SecuPi poprzez zaawansowane funkcjonalności pozwala na uzyskanie zgodności z wymogami regulacji takimi jak Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

Plan wydarzenia

Start: 1 sierpnia, 11.00

Zachęcamy Cię do uczestnictwa w webinarium 1 sierpnia, podczas którego omówimy technologię SecuPi. To rozwiązanie usprawniające wyszukiwanie i klasyfikacje danych oraz łatwe wykrywanie poufnych podmiotów i przepływów w aplikacjach biznesowych. Metodologia SecuPi Discovery umożliwia automatyczne i nadzorowane klasyfikowanie danych z niespotykaną dokładnością. SecuPi obsługuje zarówno dane strukturalne, jak i niestrukturalne. 

Uzyskaj zgodność z RODO.

SecuPi oferuje technologiczną odpowiedź na prawo do bycia zapomnianym. Wbudowane funkcjonalności rozwiązania zapewniają:

  • Wykrywanie przepływu danych osobowych oraz ich dokładną klasyfikację.
  • Monitorowanie aktywności wszystkich użytkowników aplikacji w czasie rzeczywistym.
  • Pseudonimizacja oraz anonimizacja danych jako procesy adekwatne do najnowszych regulacji prawnych.

Dzięki możliwościom jakie zapewnia dynamiczne maskowanie danych, możesz uzyskać funkcję maskowania wrażliwych danych w czasie rzeczywistym bez wywierania na nie wpływu. SecuPi zapewnia pełną kontrolę nad tym, które wrażliwe dane będą maskowane dla określonego użytkownika.

Dołącz do nas 1 sierpnia podczas kolejnego wydarzenia z cyklu CyberSecurity Summer Academy i dowiedz się, co możesz zyskać z technologią SecuPi!

Serdecznie zapraszamy
Zespół Integrity Partners

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO.

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]